ارسال سفارش به سراسر ایران

ارسال سفارش به سراسر ایران
 

ارسال پست:
سفارشات پست پیشتازبه تمامی نقاط کشورطی 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری است که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش آرتاتیک نیز بر همین امر استوار میباشد.
در روش ارسال پستی، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نمیباشد.

ارسال تیپاکس:

سفارشات ثبت شده کمتر از 24 ساعت تحویل تیپاکس می شوند و زمان تحویل کالا به مشتریان همه نقاط کشور، به اداره تیپاکس شهرهای مختلف بستگی دارد.
 

نکات قابل توجه:

لازم به ذکر است هزینه ارسال به صورت پس کرایه میباشد و بر اساس وزن و مسافت، در زمان تحویل سفارش از گیرنده توسط تیپاکس دریافت خواهد شد.

با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در بعضی از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال خواهند شد. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، آرتاتیک قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.


 

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران عزیز می رساند حمل کالای فروشگاه آرتاتیک توسط شرکت پست، تیپاکس و ارسال اکسپرس (ویژه اردبیل) انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء گردد. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری میباشد و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری عزیز است و فروشگاه کالاتیک مسئول نمی باشد.

فروشگاه اینترنتی آرتاتیک هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی 12 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.

 

رویه بازگرداندن کالا :

 کابر گرامی،تلاش آرتاتیک این است تا کالای خریداری شده را به گونه ای مطلوب خدمت خریدار محترم ارائه دهد.
باتوجه به اینکه همه کالاها وارداتی قانونی ،آکبند وگارانتی دارمیباشد لذا مسئولیت بعد ارسال کالا به عهده شرکت متعهد به گارانتی می باشد. 
 


نحوه ارسال کالا :1.در صورتی که تصمیم به بازگشت کالا گرفتید،قبل از هر چیزی  با ما تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع دهید و بدون هماهنگی کالا را مرجوع نکنید

2.کارتن یا جعبه اصلی محصول،مخدوش یا پاره و بدون هیچ گونه نوشته ای باشد.(به هیچ عنوان روی جعبه محصول توضیح ننویسید)