گوشی سامسونگ گلکسیA52 Ram8 128 4G Samsung galaxy A52 Ram8 128 4G Mobile phone

برند : سامسونگ
دسته بندی : Samsung
رنگ :
نوع خرید :
گارانتی :
فروشنده :
فروشگاه اینترنتی آرتا تیک
زمان تحویل:
1 روز تهران و اردبیل 2 روز شهرستان(خریدهای نقدی)
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

صفحه نمایش شگفت‌انگیز، پیمایش فوق روان

با صفحه نمایش FHD Super AMOLED با دامنه 800 نیت1 برای وضوح حتی در روشنایی روز، همه چیز را با جزئیات دقیق‌تر ببینید. «سپر راحتی چشم»2نور آبی را کم می‌کند و «فوق روان» نما را روان نگه می‌دارد، چه در حال بازی کردن باشید چه در حال پیمایش. همه این‌ها در صفحه نمایش ‎Infinity-O بزرگ 6.5 اینچی.


Galaxy A52 5G از جلو دیده می‌شود. صحنه‌ای از مردی ایستاده در ساحل هنگام غروب خورشید با آسمانی به رنگ صورتی و آبی که خارج از مرز‌های صفحه نمایش، گسترش می‌یابد. نوشتار می‌گوید فوق روان، روشنایی 800 نیت، سپر راحتی چشم، و لوگوی SGS نمایش داده می‌شود.Galaxy A52 5G از جلو دیده می‌شود. صحنه‌ای از مردی ایستاده در ساحل هنگام غروب خورشید با آسمانی به رنگ صورتی و آبی که خارج از مرز‌های صفحه نمایش، گسترش می‌یابد. نوشتار می‌گوید فوق روان، روشنایی 800 نیت، سپر راحتی چشم، و لوگوی SGS نمایش داده می‌شود.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
**صفحه نمایش به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود، اندازه آن در حالت مستطیل کامل 6.5 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.3 اینچ می باشد. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد و سوراخ دوربین کمتر است.
1. در صورتی که روشنایی تطبیقی در قسمت تنظیمات «روشن» باشد. روشنایی صفحه نمایش هنگامی که در معرض نوری که به‌وسیله حسگر روشنایی تلفن بیش از 20,000 لاکس تشخیص داده شود قرار بگیرد، مثل محیط‌هایی با نور محیطی زیاد یا آفتاب مستقیم، ممکن است تا 800 نیت افزایش پیدا کند. مقادیر روشنایی اندازه‌گیری‌شده به‌وسیله حسگر ممکن است بسته به زاویه نور متفاوت باشند.
2. صفحه نمایش Galaxy A52 4G (SM-A526) براساس توانایی‌اش در کاهش اثرات مضر نور آبی، «گواهی مراقبت چشم» را از SGS دریافت کرد. می‌توانید این گواهی را در https://www.sgs.com بیابید.

تعیین استانداردی جدید برای طراحی خیره‌کننده

منحنی‌های راحت و شیک را در طراحی بی‌نظیر Galaxy A52 5G ببینید. محفظه دوربین حداقلی با لایه مات در قسمت عقب ترکیب می‌شود تا ظاهری نمادین و تقریباً یکپارچه داشته باشد. سبکتان را با چهار رنگ که پایه‌گذار مد و سبک جدید هستند، نشان دهید: بنفش شگفت‌انگیز، مشکی شگفت‌انگیز، سفید شگفت‌انگیز و آبی شگفت‌انگیز.


Galaxy A52 5G به رنگ مشکی شگفت‌انگیز، برای نمایش طراحی از چند زاویه دیده می‌شود: عقب، جلو، کنار و نمای نزدیک از دوربین عقب.

 

دوربین شگفت‌انگیز، همواره واضح و پایدار

سیستم دوربین چند لنزه Galaxy A52 4G عکس‌هایی با سطح بالاتر گرفته و ثبت می کند. در دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی همراه با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال از وضوح فوق‌العاده بالا استفاده کنید تا در طول روز عکس‌هایی واضح و شفاف، ثبت کنید. با دوربین فوق عریض، زاویه مشاهده را گسترش دهید. با دوربین عمق‌سنج، فوکوس را سفارشی‌سازی کنید یا با دوربین ماکرو، به جزئیات نزدیک‌تر شوید.


نمایی نزدیک از دوربین چهارگانه پیشرفته در مدل بنفش شگفت‌انگیز، دوربین اصلی با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال 64 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F1.8، دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.2، دوربین عمق‌سنج 5 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.4 و دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی با فاصله کانونی F2.4 را نشان می‌دهد.

 

با لرزش‌گیر تصویر اپتیکال حتی در نور کم، جزئیات را ضبط کنید

با عکس‌ها و ویدیو‌های تار خداحافظی کنید. OIS (لرزش‌گیر تصویر اپتیکال) به تثبیت عکس‌های شما کمک می‌کند تا حتی هنگامی که نور کم است، حرکت را روان و همزمان واضح نگه دارد. این دوربین نور بیشتری را وارد لنز می‌کند تا عکس‌های کم‌نور شما را روشن کند.


Galaxy A52 5G در حالت افقی. روی صفحه، صحنه‌ای از افراد در مهمانی عصرانه در حال آتش بازی است که تا خارج از صفحه نمایش گسترش می‌یابد. تصویر داخل صفحه نمایش به نسبت قسمت خارج از آن، روشن‌تر و با جزئیات بیشتر است که لرزش‌گیر تصویر اپتیکال را نشان می‌دهد.

دوربین فوق عریض، تجربیات کار با دوربین فوق عریض

دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی مشابه دید چشم انسان دنیا را با زاویه دید 123 درجه می‌بیند و چشم‌انداز بیشتری را به هرآنچه با دوربین ضبط می‌کنید افزایش می دهد.دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. این عکسی با برش نزدیک است که دختر و مرکز درخت را نشان می‌دهد.
زاویه عریض
 
 دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. گرفته‌شده با دوربین فوق عریض، می‌توانید مقدار بیشتری از درخت و صحنه اطراف دختر را ببینید.
 
دختری که روی درختی بزرگ پوشیده از خزه نشسته است. این عکسی با برش نزدیک است که دختر و مرکز درخت را نشان می‌دهد.

دوربین ماکرو به جزئیات ریز توجه می‌کند

با دوربین ماکرو 5 مگاپیکسل نزدیک شوید و جزئیات فوق‌العاده دقیقی را در عکس‌هایتان برجسته کنید. این دوربین جلوه بوکه طبیعی را روی عکس‌هایتان اعمال می‌کند و باعث می‌شود سوژه شما نسبت به پس‌زمینه متمایز شود.

 


 
نمایی نزدیک گرفته‌شده با دوربین ماکرو، جزئیات گل بنفشه را نشان می‌دهد

آماده، لرزش‌گیر فوق‌العاده، حرکت

در حالت لرزش‌گیر فوق‌العاده، Galaxy A52 4G ویدیوهایتان را روان و ثابت حفظ می‌کند. این تلفن با بهره‌گیری از دوربین فوق عریض و نرم‌افزار پیش‌بینی‌کننده، تصاویر را مانند دوربینی اکشن با کیفیت بالا ضبط  و ثبت می‌کند.


فردی سوار بر دوچرخه همراه با فردی دیگر که پشت سرش در حال دویدن است و او را هل می‌دهد. در جلوی این صحنه، دستی است که Galaxy A52 5G با رابط دوربین روی صفحه را نگه داشته است. صحنه درون صفحه نمایش به نسبت صحنه خارج از آن واضح‌تر است، که نشان می‌دهد حتی زمانی که سوژه در حال حرکت است، لرزش‌گیر فوق‌العاده چگونه اجازه می‌دهد ویدیو را به طور روان ضبط کنید.

با دوربین عمق‌سنج، فوکوس را جلو آورید

دوربین عمق‌سنج 5 مگاپیکسل به شما این امکان را میدهد که عمق میدان را در عکس‌هایتان تنظیم کنید. با یک لمس ساده، به‌آسانی می‌توانید محوی پس‌زمینه پشت سوژه را برای عکس‌های پرتره با کیفیت بالا که کاملاً متمایز هستند به‌طور دقیق تنظیم کنید.زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. کتابخانه در پس‌زمینه محو شده است
پرتره روشن
 
زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. هم زن و هم پس‌زمینه به‌طور واضح ثبت شده‌اند
پرتره خاموش
زنی در حال خواندن کتاب در جلوی کتابخانه‌ای پر از کتاب ایستاده است. کتابخانه در پس‌زمینه محو شده است

دوربین جلو با وضوح بالا، سلفی‌های سوپر‌استار

دوربین جلوی 32 مگاپیکسلی Galaxy A52 4G در طول روز سلفی‌هایی شفاف با وضوح بالا می‌گیرد. و با استفاده از جلوه بوکه که پس‌زمینه را به‌تدریج محو می‌کند، چهره‌تان مانند ستاره درخشان می‌شود.

 


 
زنی در حال نگاه کردن به دوربین، سلفی می‌گیرد. پس‌زمینه با استفاده از جلوه بوکه به‌طور ماهرانه محو می‌شود.

اکنون مقاوم در برابر ریختن، پاشیدن و بارش مایعات

به خاطر مقاومت در برابر آب و گرد و خاک دارای رتبه‌بندی IP67 می باشد، این تلفن در برابر فشار آب عمق 1.0 متر برای حداکثر 30 دقیقه مقاوم است.¹ از این رو هنگام بازی و تصویربرداری خیس شدن کم تلفن شما ایرادی ندارد.

1. Galaxy A52 4G بر اساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر 30 دقیقه با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب و صابون نشویید. در‌ صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل تنها در برابر فشار آب کم مقاوم است. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند.


 
Galaxy A52 5G به رنگ بنفش شگفت‌انگیز از عقب دیده می‌شود در‌حالی‌که اطرافش آب پاشیده می‌شود.

صدای فراگیر در کف دستتان

با دو بلندگو که یکی در بالا قرار دارد، و دیگری در پایین، می‌توانید بدون هدفون توگوشی، صدایی استریو را تجربه کنید. با صدای سینمایی که در صحنه غوطه‌ورتان می‌کند، فیلم شبانه یا بازی‌های مورد علاقه‌تان را به سطحی بالاتر ارتقا دهید.


فردی Galaxy A52 5G را با صحنه‌ای روی صفحه از شوالیه‌ای در حال مبارزه با اژدهایی که با نفسش آتش میزند در حالت افقی نگه داشته است و امواج صوتی از هر دو سمت تلفن بیرون می‌آید تا بلند‌گوهای استریو را نشان دهد.

باتری شگفت‌انگیز، دو روز ماندگار است 

باتری 4,500 میلی‌آمپر ساعتی (معمولی)² زمان بیشتری در اختیارتان می‌گذارد تا آنچه را دوست دارید انجام دهید؛ پخش کردن، اشتراک‌گذاری، بازی کردن و موارد بیشتر. مدیریت انرژی هوش مصنوعی، عادات استفاده از تلفن همراهتان را برای تأمین انرژی طولانی‌مدت شناسایی و تنظیم می‌کند. و با استفاده از شارژ فوق‌العاده سریع 25 واتی، Galaxy A52 4G سریعاً به‌ شارژ کاملش باز می‌گردد.


Galaxy A52 5G در حالت افقی و روی صفحه خط آسمانی شهری هنگام غروب خورشید. در بالای تلفن نیم‌دایره‌ای است که به‌وسیله نماد‌هایی از خورشید در حال طلوع، خورشید در حال تابش و ماه برای نشان دادن غروب خورشید، نیم‌روز و شب، مسیر حرکت خورشید را در طول روز نشان می‌دهد. عنوان متن این است: 4,500 میلی‌آمپر ساعت (معمولی).


 

چه روی یک کار متمرکز باشید و چه همزمان چند کار را انجام دهید، Galaxy A52 4G به لطف پردازنده پیشرفته هشت‌هسته‌ای و حداکثر 8 گیگابایت رم، پیشرفتی بزرگ در عملکرد را ارائه می‌دهد. با حافظه داخلی 128 گیگابایتی بیشتر ذخیره و کمتر حذف کنید. اگر این مقدار کافی نیست با استفاده از کارت microSD تا 1 ترابایت به آن اضافه کنید.


نیمه‌های دو تلفن Galaxy A52 5G در حالت افقی. در یکی از صفحه نمایش‌ها ویدیویی از بالون‌های هوای گرم است و در صفحه نمایش دیگر جریانی زنده از کنسرتی همراه با نظراتی که به‌طور آنی ظاهر می‌شوند. عنوان متن در مرکز تصویر این است: پردازنده هشت‌هسته‌ای، رم 8 گیگابایتی و فضای ذخیره‌سازی 128 گیگابایتی به‌‌علاوه حداکثر 1 ترابایت.

با «تقویت‌کننده بازی» عملکردتان را به حداکثر برسانید. با رابط کاربری اختصاصی و منویی با دسترسی آسان، عوامل پرت‌کننده حواس را از بین ببرید و بازیتان را ارتقا دهید. «تقویت‌کننده فریم» باعث می‌شود تصاویر گرافیکی روان و کاملاً واقعی به نظر برسند. بهترین سطح از بازی را انجام دهید، زیرا «تقویت‌کننده بازی» الگوهای استفاده شما را فرا می‌گیرد تا باتری، دما و حافظه را بهینه‌سازی کند.


Galaxy A52 5G قابلیت تقویت‌کننده بازی را به شما ارائه می‌دهد که می‌آموزد هنگام بازی کردن، باتری، دما و حافظه را بهینه کند.

 

محافظت از هر چیزی که برایتان مهم است

پلتفرم امنیتی Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار این تلفن طراحی شده است و از لحظه‌ای که تلفن راه‌اندازی می‌شود، از آن محافظت می‌کند و با ارائه امنیت چندلایه‌ای، محافظ حساس‌ترین اطلاعات شما در مقابل بدافزارها و تهدیدات مخرب است.


عنوان متن این است: کلمه Secure که در آن به‌جای حرف U آرم Samsung Knox قرار گرفته است. پنج لایه به شکل تلفن، یکی از آن‌ها دارای مداربندی و تراشه است، چهار لایه دیگر شبیه شیشه‌هایی با آرم Samsung Knox هستند. هریک از آن‌ها نشان‌دهنده لایه‌های حفاظتی Samsung Knox است: روت سخت‌افزاری قابل اعتماد، بوت تأییدشده توسط Knox،‏ TIMA*، ‏SE برای Android و محفظه.

 

ایمن با لمسی ساده

حسگر اثر انگشت روی صفحه Galaxy A52 4G اثر انگشت منحصر‌به‌فردتان را شناسایی می کند، اجازه می‌دهد تا قفل تلفنتان را به روشی آسان و ایمن باز کنید. و با سرویس احراز هویت بیومتریک Samsung Pass، اثر انگشتتان روش احراز هویتی سریع‌تر و امن‌تر برای ورود به برنامه و وب‌سایت فراهم می‌کند.

*ویژگی ورود به حساب در وب Samsung Pass، تنها در مرورگر اینترنت سامسونگ در دسترس است.
**سازگاری و موجود بودن عملکردها و قابلیت‌های Samsung Pass ممکن است برای برنامه‌های مختلف متفاوت باشد.


 
Galaxy A52 5G از جلو دیده می‌شود، درحالی‌که روی صفحه چیزی غیر از حسگر اثر انگشت ندارد.

بهینه‌شده برای راحتی شما

از حرکت روان و طراحی دلپسند در One UI لذت ببرید. بهینه‌شده برای هر اندازه صفحه نمایش، به شما اجازه می‌دهد تا به شیوه‌ای راحت و شهودی بر آنچه مهم است، تمرکز کنید. One UI به شما اجازه می‌دهد تا تلفنتان را مطابق با سلیقه‌تان سفارشی‌سازی کرده و از تجربه Galaxy راحت خود لذت ببرید.

*در دسترس بودن برنامه‌ها و سرویس‌ها و قابلیت‌های رابط کاربری One UI ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.
**تصویر دستگاه و صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.


 
نمای جلویی دستگاه، در حال نمایش اعلان و پانل فوری در پس‌زمینه سفید است، به‌طوری که One UI کمکتان می‌کند تا تمرکز کنید.

تجربه بی‌نظیر Android™‎، همیشه

دریافت جدیدترین برنامه‌های Google در سیستم عامل Android، کاملاً در Galaxy A52 4G پشتیبانی شده است.

*در دسترس بودن برنامه‌های Google ممکن است بسته به کشور یا زبان متفاوت باشد.
**YouTube، ‏Google Play، ‏Android، ‏Google و سایر علائم، علائم تجاری Google LLC هستند.

 

از Galaxy Buds Pro استفاده کنید تا تجربه Galaxy A52 4G خود را به سطحی بالاتر ببرید

Buds Pro با محفظه باز در وسط قرار گرفته‌اند. در بالا سمت چپ، نمای پشت Galaxy A52 5G است و در پایین سمت راست نمای جلوی Galaxy A52 5G دیده می‌شود.

 

با برنامه SmartThings Find هدفون‌های‏ Galaxy Buds Pro را به‌راحتی پیدا کنید


برای دریافت اعلان‌های هوشمند، باید همه دستگاه‌ها را با SmartThings ثبت کنید. ورود به سیستم حساب سامسونگ، اتصال به Wi-Fi یا شبکه داده‌ها و پیکربندی تنظیمات در برنامه SmartThings Find الزامی است.

 
یکی از هدفون‌های توگوشی Buds Pro در گوشه مبل است. نماد مکان روی Buds Pro است.

در هر کجا و در هر زمان همیشه در خدمت شما است

با انتخاب خرید تلفن هوشمند Galaxy از آسودگی خاطر لذت ببرید. بهینه‌سازی و عیب‌یابی تعاملی در برنامه Samsung Members تنظیم عملکرد دستگاه‌هایتان را تسهیل می‌کند، در عین حال، خدمات تلفنی ما به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز به دریافت کمک بیشتر، مشکلات را عیب‌یابی کنید.

پردازنده

 • تراشه
  Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G (هشت نانومتری)
 • پردازنده مرکزی
  8 هسته‌ای (دو هسته‌ی 2.2 گیگاهرتز Kryo 570 و شش هسته‌ی 1.8 گیگاهرتز Kryo 570)
 • نوع پردازنده
  64 بیت
 • پردازنده ی گرافیکی
  Adreno 619

حافظه

 • حافظه داخلی
  128 گیگابایت
 • مقدار RAM
  8 گیگا بایت
 • پشتیبانی از کارت حافظه جانبی

صفحه نمایش

 • اندازه
  6.5 اینچ (~84.9% نسبت نمایشگر به بدنه)
 • وضوح
  1080 در 2400 پیکسل، 20:9 (~407 پیکسل در اینچ تراکم پیکسلی)
 • فناوری (صفحه نمایش اصلی)
  Super AMOLED
 • عمق رنگ
  16میلیون رنگ

دوربین

 • دوربین عقب - قابلیت تفکیک چند گانه
  دارای چهار سنسور دوربین | دوربین‌هایی با رزولوشن 64، 12، 5 و 5 مگاپیکسل - سنسور اول از نوع عریض (Wide)، با رزولوشن 64 مگاپیکسل، دریچه‌ی دیافراگم f/1.8، فاصله کانونی لنز 26 میلی‌متر (Focal Length 26 mm)، اندازه سنسور 1/1.7X اینچ (Sensor Size 1/1.7X Inch)، ثبت تصاویر با پیکسل‎هایی به سایز 0.8 میکرومتر (0.8µm Pixel Size)، مجهز به فناوری فوکوس اتوماتیک از نوع PDAF و سیستم لرزشگیر اپتیکال تصویر OIS - سنسور دوم از نوع از نوع فوق‌عریض (Ultrawide) با رزولوشن 12 مگاپیکسل، دریچه‌ی دیافراگم f/2.2، زاویه دید 123 درجه، ثبت تصاویر با پیکسل‎هایی به سایز 1.12 میکرومتر (1.12µm Pixel Size) - سنسور سوم ماکرو (macro) با رزولوشن 5 مگاپیکسل، دریچه‌ی دیافراگم f/2.4 - سنسور چهارم برای ایجاد عمق تصویر (Depth) با رزولوشن 5 مگاپیکسل و دریچه‌ی دیافراگم f/2.4
 • قابلیت های دوربین
  قابلیت عکاسی پانوراما (Panorama) قابلیت عکاسی HDR
 • دوربین عقب - فلاش
  دارد
 • دوربین عقب - فوکوس خودکار
  دارد
 • دوربین جلو - قدرت تفکیک
  - سنسور از نوع عریض (Wide)، با رزولوشن 32 مگاپیکسل، دریچه‌ی دیافراگم f/2.2، فاصله کانونی لنز 26 میلی‌متر (Focal Length 26 mm)، اندازه سنسور 1/2.8 اینچ، ثبت تصاویر با پیکسل‎هایی به سایز 0.8 میکرومتر (0.8µm Pixel Size) قابلیت عکاسی HDR خودکار
 • وضوح فیلمبرداری دوربین عقب
  رزولوشن 4K و سرعت 30 فریم بر ثانیه (4K@30FPS) رزولوشن 1080 × 1920 و سرعت 60 فریم بر ثانیه (1080p@60FPS) رزولوشن 1080 × 1920 و سرعت 30 فریم بر ثانیه (1080p@30FPS) تثبیت کننده الکترونیکی تصویر مبتنی بر ژیروسکوپ (gyro-EIS)
 • وضوح فیلمبرداری دوربین جلو
  - رزولوشن 4K و سرعت 30 فریم بر ثانیه (4K@30FPS) - رزولوشن 1080 و سرعت 30 فریم بر ثانیه (1080p@30FPS)

شبکه

 • تعداد سیم کارت
  دو سیم کارته
 • اندازه سیم کارت
  سایز نانو (8.8 × 12.3 میلی‌متر)

سیستم عامل (OS)

 • سیستم عامل
  Android

باتری

 • مشخصات باتری
  باتری غیرقابل تعویض لیتیوم پلیمری با ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعت
 • قابلیت باتری
  شارژ سریع 25 وات (50 درصد در 30 دقیقه)

قابلیت های اتصال

 • Wi-Fi Direct
  دارد
 • بلوتوث
  دارد
 • NFC
  دارد
 • USB
  - USB Type-C 2.0 - پشتیبانی از OTG
برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.